Karta kredytowa VISA Credit

Kursy walut

  kupno sprzedaż
rozliczenie gotówkowe
EUREUR 4,55 4,83
USAUSD 4,24 4,50
GBPGBP 5,14 5,50
rozliczenie bezgotówkowe
EUREUR 4,59 4,80
USAUSD 4,27 4,47
GBPGBP 5,17 5,47

Karta kredytowa VISA Credit

Karta kredytowa VISA Credit dla klientów indywidualnych to wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności


Karta kredytowa VISA Credit to międzynarodowa karta płatnicza zapewniająca jednocześnie wygodę płacenia i zawsze dostępny kredyt.

  • Nie musisz angażować już własnych środków z rachunku.
  • Możesz więc robić zakupy zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę.

Wybierając kartę kredytową VISA Credit zyskujesz:

  • bezodsetkowy kredyt - dla transakcji bezgotówkowych, do 51 dni pod warunkiem spłaty całości zadłużenia w dacie wskazanej na wyciągu,
  • limit kredytowy do 20 000 PLN,
  • bezpieczne transakcje w Internecie dzięki zabezpieczeniu 3D Secure,
  • możliwość dokonywania przelewów z karty kredytowej,
  • możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych na karcie.


Jak działa karta kredytowa?


Bank daje Ci do dyspozycji indywidualnie ustalony limit kredytowy. Co miesiąc otrzymujesz wyciąg z zestawieniem wydatków dokonanych za pomocą karty. Bank wymaga spłaty jedynie 5% (min. 50 zł) miesięcznego zadłużenia podanego na wyciągu. Jeżeli spłacisz całe zadłużenie w terminie podanym na wyciągu (do 28 lub 29 dnia następnego miesiąca po miesiącu podanym na wyciągu) nie zapłacisz żadnych odsetek.


Koszt wydania karty: 0 zł

Okres ważności karty: 3 lata


Klienci Banku Spółdzielczego w Iłży mogą skorzystać z ochrony ubezpieczeniowej w ramach zawartej przez Bank umowy grupowego ubezpieczenia na życie, oferowanego przez Generali Życie T. U. S. A. które do kredytu oferowane jest w Banku. Przedmiot i zakres ochrony ubezpieczeniowej określają Szczegółowe Warunki Ubezpieczenia, które Kredytobiorca otrzymuje przed podpisaniem Umowy kredytu. Ubezpieczenie ma charakter dobrowolny i jest dostępne po podpisaniu przez Kredytobiorcę oświadczenia o przystąpieniu do ubezpieczenia najpóźniej w momencie podpisania Umowy kredytu.