Western Union

Kursy walut

  kupno sprzedaż
rozliczenie gotówkowe
EUREUR 4,55 4,83
USAUSD 4,24 4,50
GBPGBP 5,14 5,50
rozliczenie bezgotówkowe
EUREUR 4,59 4,80
USAUSD 4,27 4,47
GBPGBP 5,17 5,47

Potrzebujesz szybko, łatwo i bezpiecznie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie?

Skorzystaj z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego Western Union!

WESTERN UNION  to uznana firma, ze 160-letnią tradycją, oferująca błyskawiczne przekazy pieniężne w ponad 510 tysiącach placówek w ponad 200 krajach świata. Tej firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie codziennie wysyłając i odbierając pieniądze. Bank Spółdzielczy w Iłży jest partnerem Western Union.

Międzynarodowe Przekazy Pieniężne Western Union są  przeznaczone tylko dla osób fizycznych.

W Banku Spółdzielczym w Iłży udostępniamy wypłatę przekazu w PLN, EUR, USD i GBP  a nadanie przekazu w PLN i USD. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od nadawców i wyłącznie w walucie PLN. Usługa Western Union obejmuje również przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN.

Przekaz udostępniony jest do wypłaty w ciągu 15 minut od momentu jego nadania. Przy odbiorze przekazu należy uwzględnić ewentualne różnice w strefach czasowych i godzinach otwarcia placówek Western Union oraz ograniczenia wynikające z lokalnych przepisów.

W celu nadania przekazu wystarczy zgłosić się do wybranej jednostki organizacyjnej Banku Spółdzielczego w Iłży , złożyć dyspozycje wpłaty i wpłacić pieniądze. Przy odbiorze przekazu wystarczy przedstawić ważny dokument tożsamości i złożyć dyspozycję wypłaty.

https://www.westernunion.pl